0850 420 96 00
Pzt-Cum 09.00 - 19:00
Cmt 10.00 - 14.00

DUYURULAR

YENI ULTRA LÜKS GEMILER

18 Ekim 2018 tarihinde MSC Cruises, Fincantieri ile maliyeti toplamda 2 milyar Euro'yu asan, dört adet ultra lüks yolcu gemisinin insasi için bir mutabakat anlasmasi imzalandigini duyurdu.

 

Bu gemiler, yaklasik 64.000 GT'luk brüt tonaja ve 500 kamaraya sahip olacak.

Birincisi 2023 Ilkbaharinda teslim edilecek ve kalan üç gemi, ardindan gelen üç yil boyunca, yilda bir gemi hizmete girecek.

 

Gemiler, digerlerinin yani sira denizdeki en iyi ve en son çevre teknolojisi ve diger son teknoloji denizcilik çözümlerine sahip olacak.

Son derece yenilikçi tasarimlari sergileyecekler ve misafirlerin rahati için çigir açan seçenekler sunacaklar.

 

MSC Cruises Yönetim Kurulu Baskani Pierfrancesco Vago, “MSC Yacht Club'in dogal bir evrimi olarak, gemilerimizde sundugumuz son derece basarili olan 'gemi içersindeki lüks gemi' konseptinden faydalan misafirlerimizin talebi, bizi ultra lüks segmente yönlendirmistir . Bu gemiler, büyüklükleri sayesinde benzersiz güzergahlar sunabilecek ve misafir hizmetleri, 7 gün 24 saat hizmet veren kisisellestirilmis MSC Yacht Club butler hizmeti de dahil olmak üzere baska bir seviyeye tasinacaktir. "

 

Bu yeni gemilerin eklenmesiyle birlikte, MSC Cruises'in halihazirda sektörde benzeri görülmemis plani 2027 yilina kadar insa edilecek 17 yeni gemi ile, toplamda 13.6 milyar Euro'luk bir yatirim olacaktir.

RESİM GALERİSİ